На Львівщині з'явиться парк імені Любомира Гузара

23.05.2018 13:28   Джерело: LvNews
Опубліковано : Патрік Скеля

На Сокальщині планують створити національний природний парк «Надбужжя» імені Блаженнішого Любомира Гузара.

Читайте також

Львів’янам презентують проект реорганізації простору парку знесіння
На Львівщині з'явився новий індустріальний парк

Про це повідомляє Департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА, пише - Status Quo.

 Згідно з рішенням Сокальської районної ради, яке прийняли на XIX сесії, до Міністерства екології та природних ресурсів України скерували звернення щодо підтримки клопотання ініціативної групи про створення національного природного парку «Надбужжя» імені Блаженнішого Любомира Гузара на території Сокальського району Львівської області з підпорядкуванням Міністерству екології та природних ресурсів України.

Національний природний парк є природоохоронною, рекреаційною, культурно-освітньою, науково-дослідною установою загальнодержавного значення, що створюється з метою збереження, відтворення, ефективного та різнобічного використання природних комплексів та об'єктів, які мають особливу природоохоронну, оздоровчу, історико-культурну, наукову, освітню та естетичну цінність.

Орієнтовна площа майбутнього природного парку складатиме 3294 га.

«Майбутній природний парк назвуть на честь Блаженнішого Любомира Гузара не випадково.  Блаженніший Любомир завжди наголошував на важливій ролі Церкви в усвідомленні кожної людини її відповідальності за світ, адже лише плекаючи та розвиваючи нашу внутрішню екологію душі, можемо більш відповідально ставитися до оточуючої нас природи. Відповідно, для збереження створеного Богом світу в першу чергу є необхідним духовне відродження людини», - зазначають в Департаменті.

Відтак, у межах функціонування парку Українська Греко-Католицька Церква долучиться до екологічного виховання дітей.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews