На Львівщині судили лікаря-ортопеда за підробку документів

18.08.2018 23:29   Джерело: Status Quo
Опубліковано : Патрік Скеля

Стрийський міськрайонний суд Львівської області виніс рішення щодо лікаря-ортопеда, якого спіймали на підробці документів.

Читайте також

На Львівщині ветеринар підробляв документи та реєстрував неіснуючих тварин

Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень, пише - Status Quo.

Мова йде про уродженця с. Розсохи Старосамбірського району Львівської області, який працював лікарем ортопедом-травматологом відділення надання екстренної медичної допомоги Стрийської центральної районної лікарні. У 2016 році він надав невідкладну медичну допомогу кільком мешканцям, які після отримання допомоги, покинули приміщення Стрийської ЦРЛ. Проте лікар умисно вказав у протоколі проведення оперативного втручання № 72 (м), нібито вони перебували на стаціонарному лікуванні травматологічного відділення Стрийського ЦРЛ, зазначивши це в картках інших стаціонарних хворих Стрийської ЦРЛ.

Таким чином від підробив 36 протоколів. Допитаний в судовому засіданні обвинувачений свою вину у скоєному кримінальному правопорушенні визнав повністю. Також подав заяву про застосування до нього Закону «Про амністію» у зв'язку з тим, що має на утриманні малолітню дитину.

3 серпня 2018 року Стрийський міськрайонний суд Львівської області визнав лікаря винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 та ч. 3 ст. 358 КК України, та призначив покарання за ч. 2 ст. 358 КК України у виді обмеження волі на строк 3 роки. Проте звільнив від відбування покарання з випробовуванням на 1 рік. А на підставі п. «в» ст. 1 Закону України "Про амністію у 2016 році" й зовсім звільнив від відбування покарання. Лікар лише має сплатити в дохід держави судові витрати за проведення експертиз в сумі 6006 грн.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Status Quo