Молочний завод «Галичина» визнали банкрутом

09.09.2018 23:30   Джерело: Варіанти
Опубліковано : Патрік Скеля

Справа про банкрутство ПрАТ «Галичина» тривала ще з 2015 року.

Читайте також

Тернополяни більше не зможуть придбати молока на стихійних ринках?

Про це повідомляє фінансовий портал Finbalance, пишуть - Варіанти.

Господарський суд Львівської області ще 30 серпня визнав банкрутом ПрАТ «Галичина» та відкрив процедуру ліквідації підприємства.

Згідно з судовими матеріалами, розпорядник встановив, що активи «Галичини» становлять 231,8 млн грн, а загальна кредиторська заборгованість фірми сягає більше мільярда – 1,18 млрд грн. Відтак, суд виніс постанову, що «активів боржника недостатньо для задоволення вимог кредиторів».

У постанові Господарського суду Львівської області зауважується, що ознак фіктивного банкрутства або доведення до банкрутства розпорядником майна не виявлено. 

Зазначимо, молочна компанія «Галичина» була відкрита у 1998 році, розташована у Радехові.  У 2011 році компанія займала другу сходинку у рейтингу найбільших виробників кисломолочних напоїв України з часткою в 10,5%. Станом на 2015 рік, ця компанія становила частину основних активів Ігоря Єремеєва, котрому належала частка у 15%.

Фірма займалась виготовленням молока, кефіру, ряжанки, сметани, сиру, масла та йогуртів.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Варіанти