На Львівщині оштрафували чоловіка, який вбив собаку

27.09.2018 12:53   Джерело: Status Quo
Опубліковано : Патрік Скеля

Кам'янка-Бузький районний суд Львівської області засудив до штрафу у 850 гривень чоловіка, який з рушниці вбив сусідську німецьку вівчарку.

Читайте також

Гвинтівку під набій Флобера знайшов службовий пес на «Раві-Руській»

Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень, пише - Status Quo.

Подія сталася 4 квітня 2018 року близько 17.00. Обвинувачений, знаходячись на території господарства, із пружинно-поршневої пневматичної гвинтівки «Hatsan Striker Magnum», попередньо прицілившись, здійснив три постріли по собаці породи «Німецька вівчарка» на прізвисько Рей, що належала сусіду. Внаслідок пострілів собака отримала ушкодження органів черевної порожнини та органів ділянки тазу, що спричинило її загибель через 28 годин.

Таким чином, обвинувачений вчинив злочин, передбачений ч. 1 ст. 299 КК України, - жорстоке поводження з твариною, що відноситься до хребетних, що вчинене умисно та призвело до загибелі тварини.

8 травня 2018 року між підозрюваним та потерпілим на підставі ст. ст. 468, 469, 471, 473, 476 КПК України було укладено угоду про примирення, за умовами якої підозрюваний повністю визнав свою вину і погодився на призначення покарання у виді штрафу в розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн.

Обвинувачений в судовому засіданні свою вину в скоєнні інкримінованого йому злочині при обставинах, зазначених в обвинувальному акті, визнав в повному обсязі, щиро покаявся, вказав, що відшкодував потерпілому завдану моральну шкоду в розмірі 10 000 грн. та примирився з ним. Просив затвердити угоду на умовах, які вони визначили з потерпілим, при призначенні покарання врахувати, його каяття, відшкодування шкоди, те що він є інвалідом третьої групи, має на утриманні неповнолітню дитину.

Суд врахував, що встановлені по справі обставини пом'якшують покарання та істотно знижують ступінь тяжкості вчиненого злочину, тому з урахуванням особи обвинуваченого, його ставлення до вчиненого злочину та його наслідків, вирішив, що призначення винному навіть мінімального покарання в межах санкції ч. 1 ст. 299 КК України буде явно несправедливим. А тому потрібно призначити покарання нижче від найнижчої межі, встановленої в санкції ч. 1 ст. 299 КК України, у виді штрафу в розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн.

Тож, Кам'янка-Бузький районний суд Львівської області затвердив угоду про примирення, укладену між підозрюваним та потерпілим, визнав "мисливця" винуватим у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 299 КК України, та призначив йому покарання з застосуванням ст. 69 КК України у виді штрафу у розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 850,00 гривень.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Status Quo