Уночі, 3 листопада, патрульні отримали повідомлення, що на вул. Княгині Ольги невідомі напали на чоловіка та намагались забрати його велосипед. Як інформує патрульна поліція Львівщини, нападниками виявились двоє 33-річних чоловіків.
Читайте також
Перегляньте також:
- У Львові ексдепутата зі сином затримали під час отримання 7,5 тис. доларів за допомогу ухилянтам
- Львівська міськрада продала за 2,4 млн грн підвальні і цокольні приміщення
Приїхавши на місце, інспектори виявили потерпілого, який розповів деталі злочину та надав детальний опис зловмисників. Патрульні почали обстежувати прилеглу територію та виявили двох чоловіків, які підпадали під орієнтування. В одного з них на взутті були сліди крові, пише – ZAXID.NET.
Згодом потерпілий, якого госпіталізували в лікарню, впізнав їх. Двох 33-річних затриманих передали слідчим Франківського відділу поліції.