Підприємство на Львівщині завдало збитків довкіллю на 268 тисяч гривень

27.11.2018 21:30   Джерело: Щоденний Львів
Опубліковано : Патрік Скеля

Працівники Державної екологічної інспекції у Львівській області провели планову перевірку ТзОВ «Енергія-Тепловодсервіс», пише - Щоденний Львів.

За результатами проведеної перевірки виявлено низку порушень вимог природоохоронного законодавства й видано припис, який є обов’язковим до виконання. За порушення статей 44, 93 та 110 Водного кодексу України й статті 10 закону України «Про охорону атмосферного повітря» відповідальних посадових осіб ТзОВ «Енергія-Тепловодсервіс» притягнуто до адміністративної відповідальності відповідно до частини 1 статті 59, статті  60, частини 2 статті 61 та частини 1 статті 78 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За порушення вимог статей 16, 19, 21 та 23 Кодексу України «Про надра» та  порушення права державної власності на надра підприємству нараховані збитки на загальну суму 268 107,02 гривень. Про це повідомили в Державній екологічній інспекції у Львівській області.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Щоденний Львів