8 грудня близько 17:00 під час стрільб на Яворівському полігоні через недотримання заходів безпеки один з військовослужбовців вистрелив собі в ногу.
Про це повідомив керівник ГО «Варта-1» Ігор Зінкевич, пише – Четверта Студія.
Перегляньте також:
- АМКУ розслідує можливу змову компаній на тендері у Львові на 1,6 млн грн за очищення каналізації
- Засуджений за вимагання хабаря львівський хірург задонатив 440 тис. грн на потреби армії
«Відразу після цього інциденту військового доставили у шпиталь. Життю військовому загрози немає, оскільки важливих органів він не зачепив. За цим проводиться розслідування», – написав Зінкевич.