«Афера століття»: суд повернув «віджатий» львівський завод у власність міста

13.03.2019 15:35   Джерело: Форпост
Опубліковано : Патрік Скеля

Прокуратура повертає у комунальну власність Львова приміщення, які вибули внаслідок так званої «Афери століття», пише - Форпост.

Читайте також

У Львові підприємець приховав від податкової 1 мільйон гривень
На Львівщині прокуратура призупинила роботу СІЗО через порушення

Йдеться про низку нежитлових приміщень цілісного майнового комплексу колишнього Львівського заводу будівельних матеріалів загальною площею майже 4,5 тис кв м, вартістю понад 2,5 млн грн, що розташовані на вул. Півколо у м. Львові. Про це повідомляють у прокуратурі області.

Рішенням Личаківського районного суду м. Львова задоволено позов місцевої прокуратури в інтересах держави (в особі Львівської міської ради) до фізичних осіб.

Так, прийнято рішення скасувати записи про державну реєстрацію права власності цих осіб на об’єкт нерухомого майна, а також витребувати його на користь територіальної громади м. Львова.

Суд погодився з позицією прокурора про те, що оспорювані об’єкти нерухомості перебувають у незаконному володінні відповідачів, оскільки вибули з володіння територіальної громади м. Львова поза її волею, тобто Львівська міська рада, як орган уповноважений управляти майном громади, не відчужувала у будь-який спосіб це майно.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Форпост