У кіосках та МАФах Львова заборонили продаж алкоголю

06.04.2019 21:36   Джерело: ШОТАМ
Опубліковано : Патрік Скеля

Львівська міська рада ухвалила рішення про заборону продажу алкогольних напоїв у кіосках, МАФах та інших тимчасових торгових об’єктах. Як повідомили у прес-службі ЛМР, рішення Про неприпустимість здійснення торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом у тимчасових спорудах набуде чинності з 1 травня 2019 року.

Заборона на продаж алкоголю поширюється на 236 тимчасових споруд міста, з переліком яких можна ознайомитися на сайті Львівської міськради, пише - ШОТАМ.

«Ми ухвалили дуже серйозну ухвалу — ми визначили чітку позицію міста щодо продажу алкоголю в МАФах. Така торгівля в місті буде вважатись забороненою. Ми даємо місяць часу всім компаніям, які здійснюють торгівлю алкоголем у МАФах, щоб припинити це негайно», – заявили у мерії.

У разі якщо підприємці не виконають вимогу місцевої влади, то їхні тимчасові споруди автоматично будуть виключені з Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд, паспорти прив’язки будуть анульованими, а договори оренди – припиненими. Об’єкти будуть демонтовані, якщо через три місяці порушуватимуться вимоги ухвали.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: ШОТАМ