Чотирьох посадовців лісогосподарських підприємств на Львівщині засудили за розтрату чужого майна

18.04.2019 13:48   Джерело: LvNews
Опубліковано : Патрік Скеля

За процесуального керівництва Городоцької місцевої прокуратури до суду скеровано три обвинувальні актистосовно чотирьох місцевих мешканців, які у період 2014 та 2017 років, будучи матеріально-відповідальними особами, умисно вчинили розтрату ввіреної їм лісопродукції.

Читайте також

Суд виніс вирок ще одному учаснику перекриття траси у Гряді
Суд не дозволив Львівській міськраді викупити стадіон «Сільмаш»
Шахрая, який завдав Львівській міськраді шкоди на понад 30 мільйонів, судитимуть

Про це повідомляє Прес-служба прокуратури Львівської області.

Так, 36-річний посадовець одного із комунальних лісогосподарських підприємств Яворівщини порушив умови договорів поставки лісоматеріалів, відповідно до яких передбачався перерахунок цьому підприємству грошових коштів (100% передоплати) за кожну партію товару (лісоматеріалів).

Чоловік достовірно знав, що суб’єктами господарювання не здійснено такої передоплати, проте, все ж підписав товарно-транспортні накладні, які стали підставою для незаконної реалізації та фактичної видачі пиловника та будівельного лісу породи сосна.

За схожих обставин у травні 2016 року, 27-річний лісничий цього ж комунального підприємства вчинив розтрату чужого майна (половника, будівельного лісу, балансів та техсировини породи сосна), яке було йому ввірене.

Також, прокуратурою задокументовано факт розтрати чужого майна (пиловника та будівельного лісу породи сосна) 51-річним лісником, який за попередньою змовою із 24-річним майстром лісу комунального лісогосподарського підприємства дозволили відпуск деревини без законних на те підстав.  

Такими діями кожен із зловмисників вчинили кримінальні правопорушення, передбачені ч.1 ст.191 та ч.3ст.191 КК України (розтрата чужого майна яке було ввірене особі, повторна розтрата чужого майна, яке було ввірене особі та розтрата чужого майна, яке було ввірене особі, вчиненого за попередньою змовою групою осіб).

З урахуванням того, що кожен із правопорушників беззастережно  визнав свою вину, процесуальнимикерівниками місцевої прокуратури укладено з ними угоди про визнання винуватості, які разом з обвинувальнимиактами скеровано до суду.

Цьогоріч у січні, лютому та березні судом затверджено ці угоди та ухвалено обвинувальні вироки, відповідно до яких фігурантам призначено покарання за сукупністю злочинів у виді позбавлення волі строком на 3 роки.

Крім цього, службовців на рік позбавили права обіймати відповідні посади.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews