Інцидент трапився вночі, 9 травня, невідомі знищили 29 молодих беріз на вулиці Юрія Липи, 20 у Львові.
Про це повідомили у Фейсбук-спільноті «Вулиця Малоголосківська», пише – Lemberg News.
Перегляньте також:
- У Львові судитимуть ексдоцента вишу: за 10 тисяч доларів обіцяв «роботу в Інтерполі» та виїзд за кордон
- У храмі на Сихові виставили ікону з краплею крові Івана Павла ІІ
Тутешні мешканці ще восени 2018 року власними силами облаштували невеличкий сквер, де посадили 29 дерев. А вже навесні всі дерева почали зеленіти.
«І тут хтось зрозумів, що вони йому будуть заважати: чи то перекривати рекламні банери, чи то перешкоджатимуть доставляти товар. Написано заяву в правоохоронні органи. Очікуємо розслідування», – йдеться у повідомленні.

