Понад 180 пар взуття та майже 300 шт. одягу громадяни України намагались ввезти в Україну з порушенням митних правил. Так сьогодні зранку у пункт пропуску «Шегині – Медика» прибули три мікроавтобуси під керуванням громадян України. Для перетину кордону обрали смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор», чим заявили про відсутність будь-яких товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню, пише – ПРОЗАХІД.
Читайте також
Перегляньте також:
- На українсько-польському кордоні очікують зростання пасажиропотоку на 40%
- Ліцензоване кодування від алкогольної залежності у Львові: ціна без прихованих доплат
Під час митного контролю транспортних засобів у митників виникли підозри про можливе приховування таких товарів. Мікроавтобуси скерували в місце поглибленого огляду транспортних засобів та товарів. Там, у їх салонах серед особистих речей було виявлено товари, вартість яких відповідно до ст. 374 Митного кодексу України перевищує неоподатковувану норму переміщення через митний кордон України. Зокрема в одному з них було 168 пар взуття, 95 шт. одягу, в іншому – 34 шт. нових рюкзаки, дорожні сумки, взуття, комбінезони, в третьому – 184 шт. різного одягу (футболки, сорочки, куртки).
Зазначені дії мають ознаки порушень митних правил, передбачених статтею 471 Митного кодексу України. Товар вилучено. Його вартість буде встановлено додатково.