Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій застерігає червоноградців та гостей міста про заборону купання в річках Солокія, Західний Буг та ставках шахти №1 Червоноградська (в народі – «водохранка»).
Про це повідомляє – Четверта Студія з посиланням на видання «Над Бугом».
Перегляньте також:
- АМКУ розслідує можливу змову компаній на тендері у Львові на 1,6 млн грн за очищення каналізації
- Засуджений за вимагання хабаря львівський хірург задонатив 440 тис. грн на потреби армії
«Через невідповідність води санітарним нормам купатися у такій воді не можна. Найближчим часом будуть поновлені усі таблички про заборону. У воді перерахованих вище водоймищ виявлено збудники небезпечних хвороб», – зазначається у повідомленні.