Ремонт аварійних житлових будинків Львова: коли, за скільки та хто на черзі (Відео)

30.07.2019 23:17   Джерело: Варта-1
Опубліковано : Патрік Скеля

У понеділок, 29 липня, відбувся брифінг присвячений ремонту аварійних житлових будинків Львова, на якому показали як проходять ремонтні роботи на вул. П. Куліша, 41, пише - Варта-1.

Читайте також

На Львівщині відремонтують чотири старовинні церкви

Загальна вартість ремонту становить 2,2 млн грн. За інформацією Ірини Маруняк, заступниці міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, загалом з бюджету розвитку міського бюджету на цей рік передбачено 9,8 млн грн на ремонт 13 житлових будинків.

«Будинок на вул. Куліша, 41 — це триповерховий будинок, у якому розміщено 19 квартир, 1885 року забудови, належить до комунальної власності. У 2016 році тут було виявлено тріщини у стінах. Тоді ми провели обстеження, і проектною організацією ФОП Лобзіна О. М. виготовлено проектно-кошторисну документацію на проведення робіт по укріпленню цього будинку. За результатом публічних закупівель через сайт Прозорро укладено угоду з підрядною організацією Колективне підприємство «Центр Комлекс». Термін виконання робіт 2018−2020 рр.”, — повідомила Ірина Маруняк.

Роботи проводяться без відселення мешканців будинку.

«Наше завдання, щоб будинки, які є у центральній частині міста, відреставрувати і вивести з аварійного стану. Адже центральна частина міста має бути максимально збережена», — додала Ірина Маруняк.

У міському бюджеті на 2019 рік передбачено 9,8 млн грн для проведення капітального ремонту будинків. Зокрема, це кошти на ремонт 13 будинків, які є в аварійному стані і потребують капітального ремонту.

Зокрема титульними списками капітального ремонту житлового фонду та ремонту і реставрації аварійних будинків у 2019 ріку передбачено продовження робіт на об’єктах розпочатих у попередніх періодах, а саме :

  • Капітальний ремонт житлових будинків: вул. Б. Хмельницького, 33, вул. Марка Вовчка, 10, вул. Братів Міхновських, 22, вул. Личаківська, 60.
  • Капітальний ремонт аварійних житлових будинків: вул. Палія, 11а, вул. Фурманська, 8, вул. Колодійська, 16, вул. Таманська, 12, вул. Люльки, 3.
  • Реконструкція та реставрація аварійних будинків: вул. Пропелерна, 75, вул. Сніжна, 2, вул. Заводська, 9.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Варта-1