Львівський медичний вуз увійшов у топ

15.08.2019 13:30   Джерело: Status Quo
Опубліковано : Патрік Скеля

Міжнародний медичний тест IFOM в Україні склали 10 099 студентів у 21 навчальному закладі.

Про пише - Status Quo з посиланням на «Радіо Свобода».

Найкраще із завданнями впоралися студенти Тернопільського національного медичного університету (отримали середній бал 36,32%), Національного медичного університету імені О. О. Богомольця (34,69%) і Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького(32,90%).

На тест я прийшов із відчуттям, що я до нього не готовий. І я особисто не знаю жодного студента, який відчував би себе підготовленим до нього. Все тому, що до IFOM ніхто спеціально не готувався. Левова частка часу на третьому курсі йшла на підготовку до екзамену "Крок-1" та іспиту з англійської мови за професійним спрямуванням. Також із кінця травня до середини червня ми готувалися до іспитів і здачі екзаменаційної сесії в інституті. Окремої цілеспрямованої підготовки до цього екзамену у нас не було. Хоча мені однозначно допомогли іноземні ресурси, якими я користувався впродовж третього курсу, – розповів Василь Левчук, студент третього курсу Львівського медичного інституту, в коментарі для МОЗ України.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Status Quo