Чемпіонка світу зі Львова передасть сукню Українському музею спорту США

18.08.2019 15:32   Джерело: Щоденний Львів
Опубліковано : Патрік Скеля

популярне


Уславлена львівська борчиня Юлія Ткач передасть для Українського музею спорту США свою олімпійську парадну сукню, пише - Щоденний Львів.

Читайте також

У Львові так і не відбувся круглий стіл щодо скандалів довкола спадщини Возницького

Про це повідомили у Львівському відділенні Національного олімпійського комітету України, де також розповіли подробиці: «Після заклику відділення НОК України у Львівській області, заслужена майстер спорту України з вільної боротьби, учасниця трьох літніх Олімпіад – 2008-го, 2012 –го й 2016 років, чемпіонка світу, дворазова чемпіонка Європи, переможниця Європейських Ігор-2019 Юлія Ткач виявила бажання передати для української олімпійської експозиції Українського музею спорту США особисту парадну олімпійську сукню».

«Незабаром форма лідерки національної збірної команди України з жіночої боротьби надійде до української спортової громади США. Ця олімпійська експозиція формується за підтримки комісії НОК України «Закордонне українство» та з ініціативи голови Української Спортової Централі Америки і Канади (УСЦАК) Мирона Бица», – поінформували також в обласному відділенні НОК.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Щоденний Львів