У Львові молода жінка чотири доби на самоті перебувала у зачиненій квартирі, однак сигнал про допомогу надійшов лише на п‘яту добу.
Як повідомили у ГУ ДСНС у Львівській області, 14 вересня о 16:43 до рятувальників надійшло повідомлення, що по вул. Юрія Липи, 12 на восьмому поверсі дев’ятиповерхового житлового будинку в квартирі перебуває дівчина та не може самостійно відчинити двері, пише – Четверта Студія.
Перегляньте також:
- Ламінат у Львові на сайті Albero: вибір і поради
- Будівництво нового відділу поліції у Львові вартуватиме понад 340 млн грн
«Прибувши на місце, рятувальники за допомогою колінчастого автомобільного підіймача потрапили на балкон квартири, зняли дівчину та спустили її до низу. 25-річну дівчину було передано працівникам поліції. Як повідомила потерпіла, вона чотири доби пробула зачинена в квартирі. Дівчина медичної допомоги не потребувала», – повідомили у ДСНС Львівщини.

Фото: ДСНС
Обставини події встановлюють правоохоронці.
Наразі немає інформації чи бранка зачиненої квартири є львів’янкою чи жителькою іншої області, а також кому належить помешкання в якому її виявили зачиненою.