У неділю, 29 грудня, близько 05:50 у квартирі будинку №40 на вулиці Куліша, отруїлися, чадним газом троє людей, пише – Щоденний Львів.
Про це повідомили в неділю, 29 грудня, в департаменті з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації, де також розповіли, що отруєних чадним газом ушпиталили в стані середнього ступеня важкості в обласну клінічну лікарню.
Перегляньте також:
- ДІАМ не виявила порушень у встановленні вентиляції McDonald’s на площі Ринок у Львові
- На Львівщині під час пожежі в літній кухні загинув 59-річний чоловік