На 80-му році життя помер колишній ректор Львівського ветеринарного університету

08.06.2020 17:27   Джерело: Четверта Студія
Опубліковано : Патрік Скеля

На 80-му році життя помер колишній ректор Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького Кравців Роман Йосипович.

Про це пише - Четверта Студія з посиланням на прес-службу університету.

Прощання з Романом Йосиповичем Кравцівим відбулося 8 червня  у церкві Покрову Пресвятої Богородиці по вул. Личаківській, 175.

Нагадаємо, Кравців Роман Йосипович - академік Національної академії аграрних наук України, доктор біологічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України.

Автор понад 1000 наукових праць, 50 патентів та розробник близько 50 держстандартів. Під його керівництвом захищено 34 кандидатських та 14 докторських дисертацій.

У свій час вчений очолював редакційну колегію двох енциклопедій – семитомної з ветеринарної медицини і двотомної з фізіології, був головним редактором науково-практичного журналу «Сільський господар» та «Наукового вісника ЛНУВМ та БТ імені С.З. Ґжицького», членом редакційної колегії міжнародного журналу «Polisch Journal Science», академіком Нью-Йоркської академії наук, НТР МАПП, УАН, АН ВО України і головою її західного відділення. 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Четверта Студія