За версією слідства, сільський голова зі Стрийщини підписував та видавав накази про власне преміювання без необхідного для цього рішення пленарної сесії.
Читайте також
Перегляньте також:
- АМКУ розслідує можливу змову компаній на тендері у Львові на 1,6 млн грн за очищення каналізації
- Засуджений за вимагання хабаря львівський хірург задонатив 440 тис. грн на потреби армії
Про це повідомляє Пресслужба прокуратури Львівської області.
Такі дії чиновника кваліфіковано за ч.3 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України.
На цей час досудове розслідування, яке здійснювалось під процесуальним керівництвом Стрийської місцевої прокуратури, завершено, а обвинувальний акт скеровано до суду.
Крім цього, прокурори заявили цивільний позов з метою стягнення з фігуранта завданих збитків.
За вчинене чоловіку загрожує від 3 до 8 років позбавлення волі.