Львівська прокуратура довела недійсність правочину, який поліцейський здійснив всупереч Закону України «Про запобігання корупції»

23.10.2020 19:28   Джерело: LvNews
Опубліковано : Патрік Скеля

Прокурори Львівської обласної прокуратури встановили, що працівник поліції  вчинив порушення встановлених законом обмежень щодо одержання подарунків, тобто прийняв (у вигляді права на власність) від особи, яка не є близькою, 1/2 частки житлового будинку у м.Львові, вартістю понад 600 тисяч гривень.

Про це повідомляє Пресслужба прокуратури Львівської області.

Зазначимо, що такий «подарунок» перевищує дозволений законом розмір сукупної вартості, на який цей суб`єкт має право.

Відтак, відповідно до ст. ст. 3, 23, 67 Закону України «Про запобігання корупції», Залізничний районний суд м.Львова визнав недійсним договір дарування та припинив право власності фігуранта на набуте із порушенням антикорупційного законодавства майно.

Нагадаємо, що відповідно до ст.273 Цивільного процесуального кодексу України рішення суду набирає законної сили після його перегляду в апеляційному порядку.  


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews