У Городоцькому районі на Львівщині поліцейські розшукали 14-річну дівчину, яка зникла напередодні, однак батьки довго вагались повідомляти поліцейським про це, пише – Дивись.info.
Як повідомляє пресслужба поліції Львівської області, батьки неповнолітної 10 днів намагались розшукати дочку самотужки, відтак на них складено адміністративний протокол. «20 грудня, близько 12.30, у Городоцьке відділення поліції звернувся місцевий мешканець та повідомив про те, що 10 грудня, близько 8.00, його 14-річна донька вийшла з дому до школи та не повернулась.
Перегляньте також:
- Ліцензоване кодування від алкогольної залежності у Львові: ціна без прихованих доплат
- Львівська міськрада знову програла суд з власниками “Язикатої тещі” біля Гарнізонного храму
Спочатку батьки намагалися знайти дівчинку власними силами, але коли зрозуміли, що не вдається, звернулися по допомогу до поліції», – йдеться у повідомленні. З’ясувалось, що школярка перебувала у знайомих. Вона здорова та неушкоджена, протиправних дій щодо неї не було вчинено.