Розчистив сніг – потрапив у лікарню. У Львові медики врятували чоловіка з інфарктом

13.02.2021 17:28   Джерело: То є Львів
Опубліковано : Патрік Скеля

Стан пацієнта стабільний, його уже перевели у звичайну палату.

Читайте також

Де львів'янам дізнатись рівень холестерину в крові і чому це важливо
Інфаркти, інсульти… а причина, знаєте, в чому?
У Львові вперше проведено мініінвазивну операцію на серці за європейськими стандартами

Медикам Львівської обласної клінічної лікарні вдалось урятувати 64-річного чоловіка, який із інфарктом міокарда сам приїхав у лікарню, пише - То є Львів.

Учора чоловік розчищав сніг біля свого будинку, після цього виїхав у справах. Дорогою йому стало погано і він поїхав у обласну клінічну лікарню. Виявилося, у чоловіка стався інфаркт міокарда. Про це на своїй сторінці у Фейсбук розповів кардіолог ЛОКЛ Володимир Павлюк.

«Чоловік під’їхав до лікарні і, задихаючись, зайшов у приймальне відділення. Чергова лікарка миттєво оцінила критичний стан пацієнта і тут же вклала його на кушетку. Записали ЕКГ», – пише лікар.

Під час ЕхоКГ дослідження пацієнт втратив свідомість.

«Пацієнт скаржиться – «У мене крутиться голова». І за 3 секунди у нього закочуються очі і він втрачає свідомість. Через 30 секунд уже виконали дефібриляцію. Пацієнт приходить до тями. Сьогодні стан пацієнта стабільний, його перевели у звичайну палату», – каже лікар.

І додає, що коли у чоловіка запитали, що він відчував, коли в нього виникло запаморочення, він відповів, що потрапив у білий туман, який його оточував.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: То є Львів