Львів: у будинку, де стався зсув даху, розміщена початкова школа

23.02.2021 11:21   Джерело: WestNews.info
Опубліковано : Патрік Скеля

Влада Львова вживає всіх заходів, аби ліквідувати надзвичайну ситуацію, що сталась на вул. Некрасова. Як повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово- комунального господарства, сьогодні виявлено зсув даху у правій частині будинку, що на вул. Некрасова, 33.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради, пише - WestNews.info.

У цій частині будівлі розташовані навчальні приміщення початкової школи з дошкільним відділенням. Як наголосила посадовиця, у лівій частині будівлі, де є житлові помешкання, жодної небезпеки для мешканців немає. На місці події працюють комунальні служби. Для перекриття вул. Некрасова для проїзду транспорту залучено поліцію. Близько 17.30 год підрядник приступив до виконання протиаварійних робіт.

На вул. Некрасова, 33 сьогодні ми виявили, що прогресує ситуація — з'їжджає дах з правої частини будинку. Цей будинок поділений на дві частини — там, де є квартири, небезпеки для мешканців немає. В іншій частині будівлі розташовані навчальні приміщення одного з міських навчальних закладів. Власне над тією частиною, де є навчальні приміщення, зсувається дах.

Ми будемо старатися стабілізувати ситуацію, щоби закріпити ту частину даху, вжити всіх протиаварійних заходів і унеможливити аварійну ситуацію. Зараз, щоби не було небезпеки проїзду повз цей будинок, ми з допомогою поліції закрили вулицю Некрасова. Крім того, ми загородили прохід біля будинку стрічкою. На місці зараз є працівники ЛКП, вони не дають можливості проходу людей біля самого будинку, а лише таким чином, щоби дистанція була відповідна для безпеки мешканців.

Плануємо, що підрядник буде працювати і вдень і вночі, щоби стабілізувати ситуацію. Крім того буде працювати вночі поліція патрульна, щоби забезпечити перекриття вул. Некрасова. І також будуть працювати працівники ЛКП, щоб стежити, аби люди не проходили біля самого будинку", — розповіла Ірина Маруняк.

Як повідомила керівниця міського управління освіти Зоряна Довганик, йдеться про приміщення, які є в користуванні початкової школи «Дзвіночок» з дошкільним відділенням.

«Це є початкова школа „Дзвіночок“ з дошкільним відділенням. Це не є основне приміщення цього навчального закладу. То є сусідній будинок, де ми орендуємо частину приміщень, — маємо там комп’ютерний клас, один 3-й клас, і одну дошкільну групу. Ми садочкову групу переведемо, на понеділок-вівторок зробимо дистанційне навчання», — повідомила Зоряна Довганик.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: WestNews.info