Господарським судом Львівської області задоволено позов Львівської обласної прокуратури до одного з ТзОВ Кам’янка-Бузької про розірвання договору оренди земельних ділянок загальною площею 55 га вартістю майже 60 млн грн, розміщених в с.Батятичі (Кам’янка-Бузький район) та повернення їх територіальній громаді.
Читайте також
Перегляньте також:
- Лісівника та підприємця зі Львова викрили на незаконній вирубці дубів на понад 2 мільйони гривень
- Депутати Львівської міськради пояснили основні ризики приєднання поліклінік до двох ТМО: фінансування та доступність послуг
Про це повідомляє Пресслужба прокуратури Львівської області.
Прокуратурою встановлено, а рішенням суду підтверджено, що господарюючим товариством систематично порушувалися зобов’язання щодо своєчасності внесення орендної плати за користування земельними ділянками.
Це і стало підставою для подання прокуратурою позову до суду, який повністю задоволив його, відтак землі зобов’язали повернути територіальній громаді.