Вчора ввечері, 27 грудня, на вулиці Сигнівка, що в Залізничному районі Львова, спалахнула пожежа. Так, займання сталось в одній із квартир двоповерхового житлового будинку. В результаті трагедії троє людей загинуло.
У поліції розповіли, що жертвами пожежі стали мешканці квартири – 68-річна жінка та чоловік віком 47 років. Особу третього загиблого встановлюють.
Перегляньте також:
- Садовий і Порошенко “побили горшки” через занедбану територію музею Шухевича: “в руїнах і поростає травою, поки з людей збирають гроші на відновлення”
- На Львівщині унаслідок комбінованої атаки РФ виникла масштабна пожежа на промисловому об’єкті, частина Дрогобича без світла
За попередніми даними, займання сталось внаслідок необережного поводження з вогнем.
Правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.
Наразі триває досудове розслідування.
Пожежа спалахнула близько 21:30. Її вдалось ліквідувати о 22:03. Вогонь знищив речі домашнього вжитку на площі 20 кв м. Причини та обставини займання також встановлюють.