Цього тижня у громадському транспорті Львова запрацює е-квиток

10.01.2022 15:03   Джерело: galnet.fm
Опубліковано : Львівський Новинар

Цього четверга, 13 січня, у громадському транспорті Львова почне працювати е-квиток – система безготівкової оплати за проїзд. Але наразі зміни стосуватимуться лише тих пасажирів, які мають пільги. Вони більше не зможуть їздити безкоштовно за пенсійним посвідченням. Щоб скористатися пільгами, таким пасажирам потрібно мати картку «Леокарт» та завалідувати її. Для усіх інших пасажирів все поки що без змін. Про це у коментарі Тvoemisto.tv повідомив керівник департаменту міської мобільності та вуличної мережі ЛМР Олег Забарило.

Систему запроваджуємо поетапно. Зміни з 13 січня стосуватимуться виключно пільгових категорій пасажирів. Впродовж першого кварталу 2022 року ми поетапно будемо переходити на безготівкову оплату. Коли ми забезпечимо можливість безготівкової оплати для усіх пасажирів, тоді буде діяти норма, за якою у разі придбання квитка у водія, його вартість становитиме 15 гривень. Тож 13 січня вартість проїзду буде незмінною – 10 гривень за одну поїздку, – зазначив він.

31 грудня у Львові під час засідання виконкому запровадили нові тарифи на проїзд громадським транспортом у Львівській міській територіальній громаді.

За умовами нових тарифів, з 13 січня 2022 року вартість разового електронного квитка на одну поїздку з можливістю пересадки впродовж 40 хвилин  мала б сттановити 10 гривень.

Вартість перевезення одного місця багажу – 10 гривень.

Разова поїздка без можливості пересадки у разі придбання паперового квитка у водія – 15 гривень.

Незареєстрований пасажиром (невалідований) проїзд – штрафний квиток (у контролера) – 200 гривень.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: galnet.fm