Де ліпше перетинати кордон з легковиками і вантажівками, - начальник ЛОВА

09.05.2022 18:07   Джерело: Dailylviv.com
Опубліковано : Львівський Новинар

За добу на одному пункті пропуску на українсько-польському кордоні на Львівщині розмитнюють в середньому 50 легкових автівок.

Про це повідомив у телеграмі начальник Львівської військової обласної адміністрації Максим Козицький, пише Dailylviv.com.​​

"Цей допис буде корисним як тим, хто везе в Україну гуманітарну допомогу, так і тим, хто – машину на розмитнення, - написав Максим Козицький. - Зі 6 квітня на пунктах пропуску на в‘їзд в Україну почали утворюватися черги з охочих розмитнити і ввезти автомобілі. Це і досі впливає на пропускні операції. Черги на в’їзд в Україну перед пунктами пропуску на Львівщині станом на 18:00: ППр Угринів – 200 легкових ППр Рава – Руська – 230 вантажних, легкових немає ППр Грушів – 460 легкових ППр Краківець – 350 легкових та 520 вантажних ППр Шегині – 570 легкових та 180 вантажних ППр Смільниця – 200 легковиків.

Легкові машини майже усі чекають на розмитнення. За добу на одному ПП розмитнюють в середньому 50 легкових автівок.

У Раві-Руській черг з легкових автівок нема, бо там їх не пропускають. Якщо на легкових машинах везуть гуманітарну допомогу, їх на кордоні намагаються пропускати поза чергою, якщо така можливість є.

У Краківці і у Шегинях пріоритет надають вантажним автомобілям, оскільки черга там одна.

Фахівці Львівської митниці радять: якщо ви повертаєтесь з-за кордону і везете автівку на розмитнення, лірше скористатися ПП в Угринові, Смільниці та Грушеві, оскільки там нема черг з вантажівок.

Якщо ж ви везете гуманітарну допомогу, ліпше повертатися в Україну через ПП у Раві-Руській і Краківці". 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Dailylviv.com