Цілу ніч провела в колодязі мешканка села Голешів Стрийського району, допоки її не знайшли сусіди.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС у Львівській області.
Перегляньте також:
- На Львівщині оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки: попередження діятиме до 30 червня
- Експосадовця оборонного підприємства на Львівщині підозрюють у збитках державі на понад 1 млн грн
67-річна жінка оступилася та впала у колодязь на подвір’ї приватного господарства.
Сусіди шукали її цілу ніч. І вже зранку почули як хто кличе на допомогу. Односельці не змогли самостійно її витягнути, то викликали рятувальників.
На момент прибуття надзвичайників жінка стояла по шию в холодній воді. А глибина колодязя – 6-7 метрів.
Пожежно-рятувальним відділенням за допомогою рятувальної мотузки та драбини-палки потерпілу було витягнуто з колодязя та передано працівникам швидкої медичної допомоги.