Сьогодні уночі люди вже прибули до Львова.
«Уночі на Львівщину прибули перші люди, які евакуювалися з Херсонської області через підрив Каховської ГЕС. Вони приїхали власним транспортом. Потребували лише консультативної допомоги», – повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.
Перегляньте також:
- АМКУ розслідує можливу змову компаній на тендері у Львові на 1,6 млн грн за очищення каналізації
- Засуджений за вимагання хабаря львівський хірург задонатив 440 тис. грн на потреби армії
Голова ЛОВА зауважив, що масової евакуації постраждалих з Херсонщини на Львівщину наразі нема, але область готова надати прихисток усім, хто цього потребуватиме.
Біженцям, які прибули на Львівщину і потребують допомоги, потрібно телефонувати на гарячу лінію області за номером 112.