Депутати Львівської облради з повістками з'явилися до військкомату

05.07.2023 10:08   Джерело: LvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

Відомо, що ще семеро депутатів не отримали повістки.

Як відомо, у вівторок, 4 липня, 34 депутати Львівської облради отримали повістки, однак не всі.  Семеро присутніх "обранців" свої картки для голосування мали з собою. Тому не реєструвалися, а відтак не забрали своїх документів від військкоматів.

«Семеро депутатів не отримали [повістку — ред.]. Всі інші отримали. Я думаю, що і ці семеро теж мають отримати. Тому, що серед нас є понад 13 депутатів, які служать і це правильно й чесно, коли всі на рівні. І сьогодні всі зобов’язані і мають в першу чергу громадянський борг, в другу чергу — відповідальність перед тими хлопцями і дівчатами, які вже віддали своє життя за нас», — сказав Юрій Холод.

Сьогодні ж депутати з’явилися у львівський ТЦК та СП.

Про це у коментарі LVIV.MEDIA заявив в. о. голови Львівської облради Юрій Холод, який зранку 5 липня з’явився в один із львівських ТЦК та СП.

«На мою думку, сьогодні важливо, щоб суспільство розуміло, що немає жодних обраних і немає жодних людей, які можуть бути позбавлені того, що ЗСУ не будуть мати чи будуть мати своїх кандидатів. На мою думку, це правильно. Кожен має отримати [повістку — ред.]. Сьогодні я бачив велику кількість депутатів, яка прийшла. Вони нададуть інформацію, нададуть свої документи, а далі будемо діяти згідно того, як Центр комплектування дасть команду», — сказав Юрій Холод.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews