П'ять соціальних установ Львова об'єднають

21.09.2023 17:52   Джерело: LvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

У Львові об'єднають п’ять міських закладів, які опікуються людьми похилого віку, дітьми і родинами у скруті, бездомними та потребуючими. Нова назва установи — Львівський міський центр соціальних послуг та реабілітації "Джерело".

Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Новий заклад створюють на базі саме міського центру реабілітації "Джерело". До об'єднання крім "Джерела" ввійдуть: міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Соціальний готель, міський територіальний центр соціального обслуговування та Центр обліку та нічного перебування бездомних осіб.

Як повідомляють у пресслужбі Львівської міської ради, заклади об'єднують, аби оптимізувати і підвищити ефективність надання послуг. Одним з пріоритетів буде об’єднання громадських, донорських організацій та муніципалітету, аби підвищити самодопомогу громади та розвивати соціальну сферу.

"Таке об’єднання — це великий виклик, адже наша команда збільшиться у декілька разів. Але ми будемо покращувати і розвивати програми і послуги не лише для дітей та молоді з інвалідністю, але й для інших потребуючих мешканців нашої громади", — каже керівниця Львівського міського центру соціальних послуг та реабілітації "Джерело" Зореслава Люльчак.

Минулого року у Львові створили робочу групу, куди увійшли депутати, представники громадськості та міської ради, аби спільно напрацювати концепцію створення єдиного центру надання соціальних послуг у громаді.

За словами керівниці Львівського міського центру соціальних послуг та реабілітації "Джерело" Зореслава Люльчак, рішення про об'єднання мають проголосувати міські депутати під час сесії 28 вересня.

Міський центр реабілітації "Джерело" починав сою діяльність як благодійна установа. Згодом місто створило на базі цієї установи — комунальну.

 

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews