Суд виправдав старосту села з Львівщини, який побив пенсіонерку

03.10.2023 10:12   Джерело: LvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

Пенсіонерка заявляла, що Богдан Габрусь побив її палкою через те, що її корова випасалась на стадіоні.

Сколівський районний суд Львівщини виніс виправдувальний вирок старості Козівської сільради Богдану Габрусю, якого обвинувачували у побитті пенсіонерки начебто через те, що її корова паслась на футбольному полі. Суд дослідив матеріали справи та визнав Богдана Габруся не винним у пред’явленому обвинуваченні.

Як вказано у вироку суду, який винесли у вересні 2023 року, старосту округу №1 Козівської сільської ради на Львівщині Богдана Габруся обвинувачували у тому, що у серпні 2021 року він побив 73-річну жінку, чия корова паслась на футбольному полі у селі Криве.

Богдан Габрусь начетбто спричинив пенсіонерці Христині Бугрінець, відповідно до висновку судово-медичного експерта, тілесні ушкодження: переломи пальців, перелом променевої кістки, синці та садна на голові, руках, грудях, стегні та гомілці.

У суді Богдан Габрусь свою провину не визнав та розповів, що 27 серпня 2021 року проходив повз село Криве та побачив на стадіоні прив’язану корову. Він взяв її за ланцюг та повів через шкільне подвір’я на центральну дорогу. У цей час біля школи зявилась власниця корови, яка покликала тварину до себе і корова пішла до неї. Обвинувачений заявляє, що не бив пенсіонерку, а вона сама впала на плиту біля школи.

Богдан Габрусь заявив, що подивився у сторону пенсіонерки та побачив, що вона впала, потім піднялась та пішла з коровою, вигукуючи в його сторону нецензурні слова. Обвинувачений стверджує, що не звертав на це уваги, бо знає жінку як людину, яка «постійно влаштовує скандали через свою корову». На його думку, травми жінка могла отримати внаслідок того, що корова зачепила її ланцюгом.

Потерпіла Христина Бугрінець у суді заявила, що Богдан Габрусь обзивав її та бив дерев’яною палицею. Після цього жінка прийшла у магазин та попросила продавця її сховати, заявивши, що її побив староста села. Вона також подзвонила у поліцію та згодом була госпіталізована у лікарню.

Справу розглянув суд, який встановив недотримання процедури визначення групи прокурорів у кримінальному провадженні. Отже, суд вважає, що під час досудового розслідування було порушення кримінального процесуального закону відтак усі докази, які зібрані під час досудового розслідування і надані суду, є недопустимими.

 

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews