Агентство США з міжнародного розвитку витратить 225 млн доларів на будівництво євроколії на Львівщині

07.12.2023 13:49   Джерело: LvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

США витратять 225 млн доларів на будівництво 75 км євроколії зі Львова до кордону.

Про деталі будівництва ідеться в Меморандумі про взаєморозуміння, що USAID і «Укрзалізниця» підписали 4 грудня. Довжина двоколійної залізничної ділянки становитиме 75 км. Вартість будівництва, що профінансує USAID, становитиме 225 млн доларів.

«Це підкреслює налаштованість США вкладати ресурси у створення альтернативних маршрутів експорту української агропродукції, а також критичну важливість інфраструктури – зокрема залізниці – для відбудови України», – ідеться в повідомленні USAID.

Читайте також

Різна ширина колій, додають в Агентстві, вимагає перевантаження потягів із продукцією на кордоні, а перевантаження одного вантажного потягу може тривати 5 год, що сильно зменшує кількість потягів, що можуть перетнути кордон. Поєднання залізничного вузла у Львові з європейськими залізничними коридорами дозволить завантажувати аграрну продукцію безпосередньо до вагонів, розрахованих на стандартну європейську колію.
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews