У Львові запрацює Почесне консульство Словацької Республіки

Опубліковано:
1 Березня, 2024 о 18:39
У Львові запрацює Почесне консульство Словацької Республіки
Фото з мережі Інтернет

Відкриття запланували на 11 березня, однак працівники установи вже активно працюють, зокрема над розвитком співпраці Львівщини та Словаччини у медичній галузі.

Про це під час зустрічі з начальником Львівської ОВА Максимом Козицьким повідомив Генеральний консул Словацької Республіки в Ужгороді Павол Паніс.



Йдеться про навчання української молоді у Словацькій Республіці, підписання договорів між навчальними закладами області та Словаччини, визнання дипломів, відкриття філій наших медичних навчальних закладів у Словаччині.

“Це дуже важлива новина для зміцнення зв’язків між українцями та словаками. Дякую Словаччині за такий вияв віри у нашу державу, а також за гуманітарну підтримку, прихисток наших людей і допомогу в організації логістики: щоб те, чого ми потребуємо, аби вистояти, потрапляло до нас якнайшвидше“, – зазначив Козицький.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #консульство, #львів, #львівські новини, #новини львівщини, #новини львова, #словаччина



Статті

Інтерв'ю
Архіви — контраргумент проти пропаганди. Інтерв’ю з головою Держархіву Хромовим
15:18, 10 Квітня, 2025

Архіви — контраргумент проти пропаганди. Інтерв’ю з головою Держархіву Хромовим

Блоги

ТОП новини Львівщини: