1 липня у львівському електротранспорті стартувала акція «Катаємо безкоштовно!», – пише 032.
Про це повідомили у прес-службі ЛМР.
Перегляньте також:
- АМКУ розслідує можливу змову компаній на тендері у Львові на 1,6 млн грн за очищення каналізації
- Засуджений за вимагання хабаря львівський хірург задонатив 440 тис. грн на потреби армії
За інформацією ЛКП «Львівелектротранс», пасажири, які оплачуватимуть проїзд в електротранспорті через Privat24 за допомогою QR-коду з картки Mastercard, отримуватимуть повернення коштів за другий куплений квиток.
Подробиці у нашому відеосюжеті: