Голова Львівської обласної державної адміністрації (ОДА) Максим Козицький взяв під особистий контроль розслідування інциденту у селі Жирівка Пустомитівського району за участю сільського голови Миколи Пущака та колишнього солдата Нацгвардії Ярослава Білика, пише – Інтерфакс-Україна.
Читайте також
Перегляньте також:
- АМКУ розслідує можливу змову компаній на тендері у Львові на 1,6 млн грн за очищення каналізації
- Засуджений за вимагання хабаря львівський хірург задонатив 440 тис. грн на потреби армії
“У результаті “спілкування” із посадовою особою органу місцевого самоврядування у Ярослава розбитий ніс і зламана рука! Розслідування цієї справи я негайно взяв під особистий контроль. І я, як голова ЛОДА, вимагаю від поліції швидко та об’єктивно розслідувати цю справу”, – наводить слова Козицького прес-служба ОДА.