Керуючий Тернопільською єпархією УПЦ Київського Патріархату висловив співчуття греко-католикам Тернопільщини

01.06.2017 09:43   Джерело: Місто
Опубліковано : Новини Тернопілля

Духовенству та мирянам
Української Греко-Католицької
Церкви Тернопільщини

Всечесні отці, монахи і монахині, дорогі брати та сестри!

Із великим сумом ми зустріли звістку про відхід у вічність великого сина українського народу, видатного архієрея, душпастиря та духовного авторитета кількох мільйонів українців католиків по всьому світу - Блаженнійшого архієпископа Любомира Гузара.

Закінчився земний шлях людини, яка впродовж багатьох років щиро служила Богу та ближньому, служила своєму народу та Церкві. І нині, найкращим свідченням якості та глибини цього служіння є наша скорбота та сум від новини, що старця більше немає серед нас.

Читайте також

Помер Блаженніший Любомир

Сьогодні в скорботі вся Україна та весь україномовний світ. Сумують не лише католики, але й православні та протестанти. Ми добре пам’ятаємо, як Блаженнійший Любомир разом із Святійшим Патріархом Філаретом, Предстоятелем Київського Патріархату, багато років працювали разом, шукаючи порозуміння в непрості часи політичних і церковних випробувань, навчаючи нас бачити один в одному не суперників і не ворогів, але братів і друзів.

Не дивлячись на фізичні немочі, Блаженнійший Любомир в останні роки свого життя не переставав нести свій архієрейський хрест, віддаючи останні сили для користі Церкви та ближнього. Його книги, записи та інтерв’ю були для багатьох цілющим словом доброго пастиря та турботливого батька.

 

«Ми будемо дуже сильними, якщо бажаємо добра, якщо стараємося, якщо гуртуємося, якщо намагаємося спільно творити добро, жити чесно, жити творчо» - казав Блаженнійший. Нехай ці чудові слова старця стануть для всіх нас, незалежно від конфесії, добрим повчанням і останнім заповітом.

Тернопільська єпархія Української Православної Церкви Київського Патрірахату висловлює щире співчуття всім вірним Української Греко-Католицької Церкви Тернопільщини з привоу непоправної втрати - смерті архієпископа-емерита, Блаженнійшого Любомира. Нехай Господь оселить душу свого раба в місці світлім, місці спокою, де всі святі та праведні спочивають.

Вічна йому пам'ять, і Царство Небесне.

+ НЕСТОР,
Архієпископ Тернопільський і Кременецький.
Керуючий Тернопільською єпархією УПЦ Київського Патріархату


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Місто