У міських маршрутках Львова не відбулося жодних змін щодо оплати проїзду. Усі пільгові категорії, зокрема пенсіонери, їздять безкоштовно, – пише ZiK.
Про це 3 липня інформує прес-служба ЛМР з посиланням на управління транспорту.
Перегляньте також:
- АМКУ розслідує можливу змову компаній на тендері у Львові на 1,6 млн грн за очищення каналізації
- Засуджений за вимагання хабаря львівський хірург задонатив 440 тис. грн на потреби армії
«У оплаті за проїзд у наших маршрутках все залишилося без змін. За усіма пільговими категоріями, зокрема пенсіонерами, залишається право на безкоштовний проїзд. Зміни в оплаті за проїзд в маршрутках стосуються транспорту області: 50% вартості за проїзд пенсіонери оплачують в обласних маршрутках», – розповів в.о. начальника управління транспорту ЛМР Ігор Собенко.