Рабінович: Сьогодні як ніколи нахабно порушується Конституція – ми повинні її захистити

06.11.2017 19:20   Джерело: LvNews
Опубліковано : Львівський Новинар

Уряд впроваджує у всіх областях реформи, які порушують Основний закон України, тому на захист Конституції і своїх прав повинні стати громадяни.

Таку думку в ефірі програми “Хто кому Рабінович” на телеканалі “112-Україна” висловив народний депутат, голова парламентського підкомітету з прав людини та лідер політичної партії “За життя” Вадим Рабінович.

“Оскільки сьогодні Конституція не може захистити людей, значить, люди повинні захистити Конституцію. І якщо ця влада позбавляє нас права на життя, позбавляє нас права на доступну освіту, добре оплачувану роботу, на безкоштовну медицину, – значить, ми з вами маємо право захистити Конституцію своєї країни! Це наш обов’язок як громадян – встати на захист Основного Закону”, – сказав Рабінович.

На його думку, українці самі відповідають за свою країну, а тому повинні дотримуватися Конституції і вимагати того ж від уряду.

“Коли ми самі почнемо захищати себе, свої сім’ї, своїх дітей, коли ця влада буде знати, що вони не можуть, прокинувшись вранці, скасувати Конституцію України, ось тоді це буде правильна країна, ось тоді над нами перестануть знущатися”, – упевнений нардеп.

За його словами, сьогодні Україна стає країною, в якій “мізерні зарплати компенсуються величчю оповідань про майбутнє”.

“Я багато їжджу по країні, я багато спілкуюся з людьми, і розповім вам сумну історію: вже сьогодні в Україні відчувається криза кадрів. Дуже складно знайти менеджера хоча б середньої ланки, а про сильного і зовсім говорити не доводиться. І головна причина в тому, що сьогодні як ніколи раніше масово за кордон їдуть найбільш обдаровані, наймолодіші, перспективні українці”, – заявив він.

При цьому політик зізнався, що “по-людськи він може зрозуміти тих, хто залишає Україну заради кращого життя”.

“Сьогодні багато людей усвідомлюють: у цій країні при цій владі будь-який рух вперед стає просто неможливим. Сьогодні як ніколи нахабно порушується Конституція, яка гарантує всім нам право на працю, на достаток, на здоров’я, на життя, врешті-решт. І такий масовий відтік громадян – це сумний і дуже страшний процес для нашої країни, але влада цього або не розуміє, або не хоче розуміти”, – переконаний політик.

Рабінович також заявив, що нинішня влада “грає Україною як другорядною банановою республікою”.

“Влада нам все більше розповідає, що і як нам треба робити, а сама просто-напросто знищує власний народ і країну, докерувавшись до того, що Конституція – це Основний закон – перестала нас захищати”, – заявив він.

В якості прикладу він навів 49 статтю Конституції, яка гарантує українцям безкоштовне медичне обслуговування від держави.

“А що ми бачимо насправді? Приїхала якась жінка-парамедик, яка не без підтримки уряду заявила: у вас більше немає Конституції, у вас більше немає безкоштовної медицини! А що ж у нас є? А є у нас реальність зникають найнеобхідніші ліки, у нас масово помирають діти від менінгіту, і при всьому цьому МОЗ роздає футболочки з закликами до здорового життя і розповідає, як добре нам буде житися після прийняття так званої медичної реформи. Люди, як таке може бути? Коли ж закінчаться всі ці знущання над нами?”, – сказав Рабінович.

У той же час він підкреслив, що “просто взяти і поїхати з країни, “кинути все в пошуках кращого життя – це не спосіб вирішити наболілу проблему”.

“Через рік, два, через три ви все одно згадайте, що жили в Україні, що, якою б вона не була – це ваша Батьківщина, і вам раптом захочеться повернутися сюди. Тому треба думати про сьогодення країни, не треба їхати, а треба згадати, що ми з вами і є ті, хто може захистити Конституцію”, – зазначив нардеп.

Він також звернувся до українців із закликом не боятися йти на дострокові вибори, щоб змінювати чинну владу на нову.

“Нам потрібно ухвалити нову Конституцію, прийняти нові правила гри в новому суспільстві. Без цього ми просто не виживемо – без цього не виживе наша країна, з якої сьогодні біжить молодь, країна, де ми заздалегідь не віримо ні судам, ні Центральній виборчій комісії, ні прокуратурі, ні правоохоронним органам. Нам усім потрібно, нарешті, зрозуміти: на гнилому болоті нічого хорошого не побудувати. Тому сьогодні потрібно перестати боятися і всім разом, комплексно починати будувати нову країну з новою Конституцією”, – резюмував Рабінович.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews