Дрогобицька міськрада відсудила у підприємців ₴1,5 млн за несплату оренди

15.11.2017 12:33   Джерело: Zaxid.net
Опубліковано : Патрік Скеля

Дрогобицька міська рада відсудила у трьох компаній та двох громадських організацій більше 1,5 млн грн, невиплачених за користування земельними ділянками, пише - Zaxid.net.

Читайте також

Суд не дозволив Львівській міськраді викупити стадіон «Сільмаш»
Київська компанія платитиме ₴1,35 млн в місяць за оренду duty free у львівському аеропорту
У ЛМР хочуть передати в оренду 11 комунальних приміщень

Як повідомила 14 листопада прес-служба Дрогобицької міськради, Господарський суд Львівської області 6 та 13 листопада задовольнив п'ять позовів міськради до недобросовісних орендарів.

Йдеться про мале приватне підприємство «Міос», яке зобов'язали сплатити 168,7 тис. грн і повернути місту 0,5 га; ТзОВ «Прикарпаття-центр-сервіс», яке зобов'язали відшкодувати 145,5 тис. грн і повернути 0,5 га; громадську організацію «Мрія», яка має сплатити 808,4 тис. грн; громадську організацію «Об’єднання співвласників «Наш дім», яку зобов'язали сплатити 151,3 тис. грн, а також ТзОВ ТПК «Ексклюзивбуд», яке заборгувало 244,7 тис. грн.

У Дрогобицькій міськраді також заявили, що якщо підприємці будуть ігнорувати рішення судів, то міська влада добиватиметься демонтажу приміщень, які розташовані на орендованих ділянках.

«У випадку подальшого ігнорування землекористувачами сплати орендної плати, а також невиконання рішень суду в частині повернення земельних ділянок, керівництвом Дрогобицької міської ради буде розглядатися питання щодо звільнення в судовому порядку цих ділянок від нерухомості, яка на них знаходиться», — прокоментував рішення суду заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючий справами виконкому Володимир Коцюба.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Zaxid.net