Вчора, 7 грудня, у військовому шпиталі у Львові відбулось відзначення громадськимии нагородами майданівців, добровольців, ветеранів АТО, волонтерів. Про це повідомила член «Волонтерської сотні» Світлана Сидоренко.
Читайте також
Перегляньте також:
- АМКУ розслідує можливу змову компаній на тендері у Львові на 1,6 млн грн за очищення каналізації
- Засуджений за вимагання хабаря львівський хірург задонатив 440 тис. грн на потреби армії
Багато відзнак для поранених бійців. Захід відбувся за присутності заступника голови облради Андрія Білоуса, пише – Форпост.