У Львові вперше звільнили з роботи суддю за неправомірне рішення

Суддя Сихівського райсуду Львова Еллі Радченко заборонила зносити ресторан-самобуд.

05.03.2018 09:44   Джерело: ZAXID.NET
Опубліковано : Патрік Скеля

У вівторок, 20 лютого, Вища рада правосуддя (ВРП) під час свого чергового засідання прийняла рішення звільнити із займаної посади скандальну суддю Сихівського районного суду Львова Еллі Радченко, яка своєю ухвалою заборонила зносити незаконно побудований ресторан «Хутірець» у Львові,  пише - ZAXID.NET.

Читайте також

У Стрию одному із суддів подвір’я закидали «коктейлями Молотова»
Справу Зварича про незаконне звільнення з посади судді має розглянути Львівський ОАС

«Вища рада правосуддя ухвалила рішення звільнити Радченко Еллі Анатоліївну з посади судді Сихівського районного суду Львова на підставі п. 3 ч. 6 ст 126 Конституції України», – зачитав рішення ВРП її член Ігор Бенедисюк.

Цією статтею Коституції України передбачено, що суддю може бути притягнено до дисциплінарної відповідальності через «вчинення істотного дисциплінарного проступку, грубе чи систематичне нехтування обов’язками, що є несумісним зі статусом судді або виявило його невідповідність займаній посаді».

За словами трьох різних львівських суддів, з якими ZAXID.NET вдалося оперативно поспілкуватися, це – перший випадок звільнення з роботи судді у Львові за порушення суддівської присяги.

Нагадаємо, дисциплінарну справу проти Еллі Радченко відкрили у травні 2017 року після скарги Львівської міської ради та відсторонили її від посади. Підставою для скарги стала справа щодо демонтажу ресторану «Хутірець». Зазначимо, що Еллі Радченко намагалась оскаржити рішення про своє відсторонення, однак у січні 2018 року ВРП прийняла рішення не поновлювати її та продовжити розгляд дисциплінарної справи проти неї.

У грудні 2016 року виконавча служба здійснила кілька марних спроб виконати рішення суду про демонтаж незаконно збудованого ресторану «Хутірець» на вул. Боднарській, 4. Але виконавче провадження зупинили через суд.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: ZAXID.NET