Водоканал на Львівщині посадив робітників на велосипеди

24.07.2018 12:46   Джерело: Status Quo
Опубліковано : Патрік Скеля

Електромонтери водозабору «Гірне» КП «Дрогобичводоканал» сядуть на велосипеди.

 Про це повідомляє прес-служба Дрогобицької міської ради, пише - Status Quo.

КП «Дрогобичводоканал» придбало чотири велосипеди для електромонтерів насосної станції «Гірне». За словами начальника цієї насосної станції Володимира Галика, двоколісний транспорт потрібний для оперативного ритму роботи. Електромонтери цілодобово обстежують комунікації, щоденно долаючи десятки кілометрів до свердловин, розташованих вздовж берега річки Стрий. Завдяки велосипедам працівники тепер зможуть вчасно перевіряти енергозабезпечення водозабору, а також оперативно реагувати у разі аварійної ситуації.

На підприємстві нагадують, що у червні 1948 року керівництво водопровідного підприємства Дрогобича придбало перших три велосипеди для обхідників водопроводу та майстра. На двоколісних залізних конях також пересувалися вартові Урізького водозабору, які у радянський період охороняли цей стратегічний об’єкт. Велосипеди були основним транспортом підприємства до 70-х років, коли було придбано перші автомашини.

Сьогодні та ж мета – надати можливість працівникам насосної станції в умовах польового бездоріжжя більш оперативно, мобільно і професійно реагувати на виробничі ситуації.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Status Quo