На перегоні Ямниця – Єзупіль (Львівська залізниця) колійники відновили старий міст.
Про це повідомляє медіацентр «Магістраль» АТ «Укрзалізниця», пише – Status Quo.
Перегляньте також:
- АМКУ розслідує можливу змову компаній на тендері у Львові на 1,6 млн грн за очищення каналізації
- Засуджений за вимагання хабаря львівський хірург задонатив 440 тис. грн на потреби армії
Колійники з відновлювального поїзда №3503, що базується на станції Хриплин Франківської дирекції залізничних перевезень, протягом доби виконали роботи із відновлення старого залізничного моста на 129 км перегону Ямниця – Єзупіль. Як повідомив начальник поїзда Євген Пушкар, після підняття тимчасового металевого пакета моста, фахівці наростили опори та шпальні клітки.
Роботи виконувалися з допомогою гідравлічного обладнання відновлювального поїзда силами шести спеціалістів.