На Львівщині «ходять» фальшиві гроші номіналом 500 гривень.
Про це повідомляє видання nadbugom.in.ua, пише – Status Quo.
Перегляньте також:
- АМКУ розслідує можливу змову компаній на тендері у Львові на 1,6 млн грн за очищення каналізації
- Засуджений за вимагання хабаря львівський хірург задонатив 440 тис. грн на потреби армії
Національний банк України (НБУ) зафіксував зростання вилучень з обігу підроблених банкнот номіналом 500 гривень зразка 2006 року.
У Нацбанку стверджують, що фальшиві 500-гривневі купюри виготовлені за допомогою струменевого друку з імітацією ультрафіолетової захисту.
Відомо, що фальшивомонетники збували їх на АЗС і в торгових мережах Києва, Київської, Львівської, Харківської, Одеської та Черкаської областей.