Відповідно до карантинних обмежень, зараз діяльність нічних клубів заборонена. Тож міська комісія ТЕБ і НС звернулася до поліції з проханням простежити за дотриманням цих обмежень.
Читайте також
Перегляньте також:
- Львівщина у травні отримала 9,6 млн грн туристичного збору
- Філософія безпеки: як стерилізують медичні інструменти у «Параскеві» та навчають інших
Про це інформує пресслужба ЛМР, пише – Щоденний Львів.
«У Львові є заборона на роботу нічних клубів. Хоча, як ви бачите, є інформація про вечірки та івенти. Ми сьогодні чітко дали меседж поліції щодо цього. Якщо поліція не зуміє забезпечити закриття нічних клубів, то це будуть робити тоді вищі чиновники з Києва — я буду звертатися до міністерства. Тому що йдеться про наше з вами здоров’я», — зазначив на брифінгу мер Львова Андрій Садовий.