На проспекті Свободи у Львові висадили понад 20 кленів-яворів

27.10.2022 08:07   Джерело: LvNews
Опубліковано : Тарас Савчук

 В межах благодійного проєкту ГО Добро.Дій «Ліси Єдності» висадили нові дерева у центрі Львова. Так, замість тих рослин, які минулоріч повалив буревій, висадили 24 клени-явори. Закупівлю усіх саджанців профінансували благодійники. Одним з благодійників виступила компанія Опілля з Тернополя.

За час дії проєкту «Ліси Єдності» висадили вже більше 200 дерев у Львові. 8 дерев цієї акції присвячені партнерам, а інші - подаровані визначним особистостям міста. Є дерево присвячене полку «Азов».

null

 

null

 

null

 

null

- В політиці компанії закладена важлива соціальна політика саме по таких екологічних інціативах, а також допомозі армії. З приємним очікуванням прямували сюди з Тернополя, для того, щоб зробити такий екологічний вклад. Посадка дерев - це певна турбота про майбутні покоління. Ми раді, що нас запросили, ми раді були частинкою цього такого всеукраїнського об’єднання. Такі акції якраз дозволяють давати надію, яку зараз нам так необхідно. - каже директор відділу експорту Корпорації Опілля Лука Гомівка.

null

 

null

 

null

Вже п’ятий рік поспіль в межах ініціативи від ГО Добро.Дій садяться дерева. Цього разу локація для посадки дерев - про яку можна тільки мріяти. Висаджуються дерева у центральній частині Львова на проспекті Свободи.

- Сьогодні маємо можливість посадити 24 дерева одночасно. Ми спільно шукали та залучали бізнес і відомих людей, які хотіли долучитись до цієї гарної ініціативи. Відповідно, у нас кожне дерево, яке ми висаджуємо, комусь присвячене. Садимо клени-явори – це місцевий вид, декоративної форми. Він буде добре доповнювати композицію самого проспекту», – розповіла керівниця управління екології та природних ресурсів ЛМР Олександра Сладкова.

Довідково. «Пивоварня Опілля» – тернопільський виробник пива та напоїв натурального бродіння. Виробнича історія бере початок з 1851 року, коли на місці сучасного заводу була заснована перша велика промислова броварня у Тернополі. Відродження підприємства почалося на початку 2000-х разом зі зміною менеджменту. «Опілля» кілька років поспіль відзначають нагородою «Бурштинова зірка» за найвищі відносні й абсолютні темпи приросту виробництва. Підприємство здобувало нагороду «Народний бренд» у 2021, 2020, 2019, 2017, 2015 та 2014 роках. У 2019 році бренд потрапив до списку ТОП-100 найдорожчих брендів України. У 2020-21-му – відзначене кількома золотими медалями на міжнародному дегустаційному конкурсі від «Укрпива». «Опілля» – один з найбільших платників податків до бюджету міста Тернополя. Підприємство бере активну участь у підтримці соціальних та культурологічних проєктів.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews