13 грудня у Львівській області інтенсивніше відключатимуть електроенергію.
З 13 грудня в “укренерго” зменшили ліміт споживання електроеннргії споживачам Львівщини. Через це, у “Львівобленерго” повідомили, що область може повернутися до аварійних відключень світла.
Перегляньте також:
- У Львові ексдепутата зі сином затримали під час отримання 7,5 тис. доларів за допомогу ухилянтам
- Львівська міськрада продала за 2,4 млн грн підвальні і цокольні приміщення
Про це розповів голова ЛОДА Максим Козицький.
“Диспетчер енергосистеми довів нові ліміти споживання потужності для Львівщини. Вони закривають потреби нашої області на 60%”, – додав очільник області.
Посадовець пояснив, якщо перевищити ці ліміти, то область повернеться до аварійних відключень одразу ж.