Параолімпієць зі Львова здобув у Японії дві золоті медалі з лижних перегонів

22.03.2023 20:24   Джерело: LvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

Паралімпієць Павло Баль здобув для Львівщини три медалі.

У японському місті Саппоро завершився Кубок Азії з лижних перегонів серед спортсменів з інвалідністю. Паралімпієць Павло Баль здобув для Львівщини три медалі. У прес-службі Львівської обласної адміністрації розповіли у середу, 22 березня, що першою нагородою для спортсмена стала бронза на дистанції 5 км

Два золота Павло Баль здобув у спринті та на дистанції 10 км. Особливість спринту полягала в тому, що його проводили як змішані перегони — спортсмени усіх країн-учасниць та усіх класів бігли 1 км 200 м разом. А медаль на дистанції на 10 км з лижних перегонів Павло Баль здобув в останній день змагань, срібним призером тут став ще один представник Львівщини Василь Кравчук, – повідомили у прес-службі ЛОВА.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews